گردهمایی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت و ارائه نیازهای فناورانه

هدف از  برگزاری این گردهمایی کمک به توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از تولید داخل و توسعه همکاری‌های فناورانه میان تولیدکنندگان بزرگ و صاحب‌نام حوزه نفت کشور و شرکت‌های دانش‌بنیان است و این رویداد با حضور فعالان این حوزه در راستای رویکرد صندوق نوآوری و شکوفایی مبنی بر حمایت از رونق تولید و ساخت داخل محصولات و ملزومات صنعت نفت کشور برگزار شد و محورهای آن شامل مواد و محصولات شیمیایی، نرم‌افزار و پلتفرم، خدمات، تجهیزات و قطعات است.

در این گردهمایی ۱۰ شتابدهنده حضور فعال خواهند داشت و نمایشگاه جانبی این رویداد نیز با حضور ۲۵۰ شرکت دانش‌بنیان برگزار خواهد شد.

در این گردهمایی مقام عالی وزارت نفت جناب آقای دکتر زنگنه نیز حضور داشته و از برخی از شرکت ها بازدید به عمل آوردند. شرکت فراگیر صنعت مهربین یکی از شرکت هایی بود که وزیر محترم نفت از آن بازدید کرده و توانمندی  های این شرکت را خدمتشان معرفی گردید.

مطالعه بیشتر

پارک نفت (پارک علم و فناوری شهر ری) و تایید شرکت دانش بنیان فراگیر صنعت مهربین پس از دو مرحله داوری جهت حضور در این پارک

 دکتر بیژن زنگنه وزیر نفت، در «اولین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف گاز» که صبح امروز در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، اظهار داشت: هر کاری نیاز به اهتمام و علاقه مدیریت‌ها دارد. اگر این موضوع محقق شود، ۷۰-۶۰ درصد کار‌ها انجام خواهد شد.

شرکت دانش بنیان فراگیر صنعت مهربین پس از دو مرحله داوری موفق به دریافت تاییده در این پارک شد و در حال حاضر در لیست اولیه شرکت های رزرو این پارک قرار دارد.

مطالعه بیشتر

بازدید مدیران محترم شرکت نفت و گاز پارس

تعدادی از مدیران شرکت نفت و گاز پارس از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و انجمن شرکت های دانش بنیان بازدید و طی این بازدید از شرکت های حاضر در شهرک در زمینه های مرتبط با صنایع نفتی و محصولات آن ها بازدید به عمل آمد. طی این بازدید از توانمندی های شرکت دانش بنیان فراگیر صنعت مهربین نیز بازدید صورت گرفت.

مطالعه بیشتر

بازدید مدیران محترم پارک علم و فناوری فارس از شرکت دانش بنیان فراگیر صنعت مهربین

مدیران محترم پارک علم و فناوری فارس طی بازدید از برخی از شرکت های فعال شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از جمله شرکت دانش بنیان فراگیر صنعت مهربین صورت گرفت.

در طی این بازدید این شرکت توانمندی های خود در حوزه نفت و گاز، خدمات تخصصی خود در زمینه مواد و متالورژی از جمله تست رپلیکا و همچنین آنالیز تخریب و همچنین خدمات آزمایشگاهی دیگر را ارائه کرد.

 

بازدید مدیران محترم بازرسی فنی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

مدیریت محترم بازرسی فنی شرکت فولاد مبارکه اصفهان جناب آقای مهندس نصر به همراه جناب آقای مهندس ناظمی از شرکت دانش بنیان فراگیر صنعت مهربین و در دفتر این شرکت بازدید به عمل آورده و همچنین طی جلسه ای مذاکراتی در راستای همکاری این شرکت در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی به شرکت فولاد مبارکه اصفهان صورت گرفت.

مطالعه بیشتر

بازدید هیات رییسه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به همراه هیات رییسه دانشگاه اصفهان

هیات رییسه محترم شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به همراه هیات رییسه محترم دانشگاه اصفهان از برخی از شرکت های فعال در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، از شرکت دانش بنیان فراگیر صنعت مهربین نیز بازدید به عمل آوردند.

شرکت دانش بنیان فراگیر صنعت مهربین می توان به ساخت تجهیزات آزمایشگاهی برای این دانشگاه اشاره کرد.

مطالعه بیشتر

برگزاری دوره آموزشی تست رپلیکا و بازرسی فنی

بازرسی فنی و تست های غیر مخرب یکی از حوزه های کاری شرکت دانش بنیان فراگیر صنعت مهربین است و در این راستا این شرکت دوره های آموزشی نیز در همین ارتباط برگزار می کند. در این دوره به عنوان اولین دوره عملی تست رپلیکا، علاوه بر ارائه تئوری این مبحث، افراد حاضر در این دوره خود نیز در قالب دوره عملی این تست را بر روی قطعه ای تخریب شده در صنعت انجام دادند. همچنین در این دوره جناب آقای مهندس زائری به عنوان استاد مدعو از صنعت(شرکت پالایش نفت اصفهان) مباحث مرتبط با صنعت در زمینه بازرسی فنی و پروسه انتخاب متریال ارائه دادند.