از نخستین روز تا کنون بر آن بوده‌ایم که با ضمانت محصولات و خدمات خود و ارائه راهنمایی‌های علمی و تجربی ، در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانمان همراه باشیم. و در این راستا کوشیدیم تا با بهره گیری از علم و تجهیزات روز دنیا و همچنین گسترش تولید و پشتیبانی واحد تحقیق و توسعه،حامیان قوی تری برای مشتریانمان باشیم.

متخصصین همراه این شرکت فعالیت خود را در قالب تیمی با تجربه علمی و عملی در زمينه هاي مواد و متالورژي و مهندسي مكانيك از اوايل دهه هشتاد در استان اصفهان شروع کرده اند، از ابتدای تشكيل اين تيم، همواره طرح توسعه کمی و کیفی شرکت مد نظر بوده و در دستور کار قرار داشته است.

با گسترش كارهاي اجرايي، شركت دانش بنیان فراگیر صنعت مهربین جهت همکاری نزديكتر و ارائه خدمات تخصصي به صنایع و مراکز دانشگاهی و پژوهشي، در سال 1392 در شهرك علمي تحقيقاتي در راستای طرح تحقیق و توسعه و ارتباط نزدیک تر با صنایع و مراکز علمی کشور راه‌اندای نمود. این شرکت با توجه به موقعیت مکانی و استقرار در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و در دسترسي به طيف وسيعي از مشاورين در تخصص ها و مقاطع مختلف و همچنین آزمایشگاه ها و کارگاه ها بر آن است تا دستگاه ها، تجهيزات و خدمات مورد نياز شما را ارزيابي ، مشاوره و تا مرحله ساخت و خدمت رسانی در کنار شما باشد.

افراد حاضر در شركت دانش بنیان فراگیر صنعت مهربین  در رزومه کاری خود افتخار همکاری با صنایع گوناگون همچون صنایع فولاد ،صنایع پالایش اصفهان، شرکت فاتح صنعت کیمیا ( پارس چنوبی)، مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، مجتمع پترشيمی اصفهان،شرکت وانیا فاتح اندیشه نسل پاسارگاد، صنايع فولاد نطنز، پژوهشكده پليمر ايران و...؛ و همچنین مراکز آموزشی و پژوهشی مانند دانشگاه هاي صنعتی اصفهان،دانشگاه تهران، دانشگاه شهرکرد،دانشگاه همدان،دانشگاه صنعتی فولاد،دانشگاه اصفهان... را دارد.

از افتخارات شركت دانش بنیان فراگیر صنعت مهربین مي توان به اخذ گواهي دانش بنياني،داراي بودن گواهينامه هاي ثبت اختراع، دريافت مجوزفناوري،حضور در پارک علم و فناوری شیخ بهایی و شهر ری(پارک نفت) اشاره كرد.

محصولات و خدمات اين شركت را ميتوان در دسته هاي ذيل مشاهده كرد؛
ساخت تجهيزات و قطعات:
- ساخت تجهيزات آزمايشگاهي بالاخص دستگاههای بال میل و خردایش و همچنین دستگاه هاي تست سايش

- ساخت تجهیزات و قطعات صنایع نفتی از جمله سطح سنج های شناوری(ترک تیوب)

- ارائه خدمات و ساخت قطعات و تجهيزات به كمك مهندسي معكوس

- ساخت تجهيزات و قطعات تحت سفارش

خدمات آزمایشگاهی:

- آزمایشگاه مواد و متالورژی

-آزمایشگاه شیمی

-آزمایشگاه الکترونیک،انرژی و ارتعاشات

-آزمایشگاه بیوتکنولوژی

خدمات تخصصي مواد و متالورژي:

-  تست تخصصي رپليكا

- بررسي عمر باقيمانده و آناليز شكست

- تست های غیر مخرب NDT

- انتخاب و شناسايي مواد و مشاوره در اين زمينه

رمز موفقیت شركت دانش بنیان فراگیر صنعت مهربین را در قدرت تطبیق و پاسخگویی به تغییر نیازهای مشتری، استاندارد های ملی و بین المللی و استفاده از تخصص هايي همچون مهندسي مواد و متالورژي و مهندسي مكانيك و يكپارچه سازي آنها در كنار هم ديد.